Naše práce

Naší snahou, co by začínajícího sportovního klubu a asociace, je vypracovat se pomocí svých členů, příznivců klubu, pólo klubů a stájí na jeden z mnoha profesionálních klubu nejenom v České republice, ale i v zahraničí. Naše zkušenosti vycházejí ze zkušeností v zahraničních klubech a stájích, především pak holandských, anglických, ruských a slovenských. Zkušeností, které jsme získaly a které rádi bychom předávali dalším nadšencům, jsou korunované úspěchy a oceněními.

Vzhledem k tomu, že nám záleží na preciznosti a naprosto profesionálním přístupu, je pro nás podstatné se dopracovat k úspěchu First Czech Polo Association po malých, ale jistých krůčcích.

 

Clubs & zázemí FCPA

Naší prioritou je vytvořit stabilní zázemí naším členům a hráčům pro odpočinek a relax nejenom těla, ale i duše, v luxusním prostředí dostupného každému, kde se zrcadlí nespoutaný svět koní.

Sponzoři a dotace

Cílem naší práce je efektivně získávat a využívat dotace ze státních a evropských fondů včetně sponzorských darů ve snaze podpořit rozšíření koňského póla a podpory jezdectví v České republice.

 

Členové klubu

K prestiži patří klubové členství. Exkluzivita tohoto členství je daná počet klubového členství, které je omezeno. Členství tak získává postupem času na hodnotě a člen tak dosahuje pevnějšího klubového postavení.

Kvalitní koně a poníci

Naše rozhodnutí směřuje k zajištění krásných, kvalitních koní pro naše hráče a členy a to včetně pro ty naše nejmenší členy, kdy náš záměr je vychovávat si vlastní kvalitní hráče a jezdce již od útlého věku.

 

Hipoterapie a fyzioterapie

V rámci spolupráce s kvalifikovanými fyzioterapeuty a odborníky na hipoterapii jsme schopni zajistit terapie těla i duše na profesionální úrovni.

Volnočasové aktivity

Naši členové jsou těmi, kteří tvoří veškeré dění. Zábava, turnaje, vzdělávací programy, praxe, výlety, zájezdy... to je jen strohý výčet naších volnočasových aktivit. 

 

Nabídka koní k prodeji

Snažíme se plně uspokojit své zájemce o koupě koní. Dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější zájemce o luxusní a šlechtěné koně. Doporučíme Vám, zajistíme a zprostředkujeme obchod s našimi partnery FCPA. Koně momentálně  Vám k dispozici....

First Czech Polo - náš tým

Tým FCPA tvoří lidé, kteří jsou Vám k dispozici a podílejí se na aktivním životě asociace, klubů a stájí

Více zde

First Czech Polo - koně

Všechna ušlechtilost pochází z koně a krásně to vystihuje jedno arabské přísloví
"Na koňském hřbetě je ráj srdce"

Více zde

Dokumenty ke stažení

Veškeré dokumenty, darovací smlouva, formuláře přihlášek do kurzů, zásady bezpečnosti a výroční zprávy najdete

Více zde