Partneři First Czech Polo Association

First Czech Polo Association tvoří schopní, odhodlaní a cílevědomí lidé, kteří jsou podstatou FCPA. Jejich houževnatost a schopnost realizovat se naplno dělá FCPA  výjimečným ve všech směrech, což přináší prestiž oběma stranám. Nesmírně si vážíme těchto lidí a chtěli bychom, aby jste jejich práci a úspěchy poznali.

 

EQUI HOLLANDIA (Holland)

Soukromá stáj v Someren, Noord-Brabant v Holandsku. Koně jsou naše vášeň, láska a život. V těchto ušlechtilých zvířatech spatřujeme především naše přátele a ne nástroj pro dosahování sportovních výsledků nebo vydělávaní peněz. Snažíme se, aby sporthorses přinášel zdraví a štěstí všem - zvířatům i lidem. Snažíme se u koní o bohatý život bez stresů. Jsme přesvědčeni, že TOP - na vysoké úrovni sportovní kůň - může jezdit snadno pod přátelským a jemným zacházením. Naše úspěchy mluví za nás!
Více...

 

STÁJ WALOZSKOVÁ - STONAVA (Czech Republic)

Soukromá stáj ambiciózní úspěšné mladé jezdkyně Jany Walozskové ve Stonavě, Česká republika. Náš chov koní plemene Haflinger nese velké úspěchy, které bychom rádi předávali společně s našimi zkušenostmi dalším zájemcům o chov tohoto úžasného plemene. Haflinger se pyšní velkou obratností, vytrvalostí, rychlostí a svou jedinečnou povahou. Rádi také poradíme a pomůžeme např. s osedláním koně, v tréninku a přípravě koně k soutěžím ve skoku přes překážky. S našimi znalostmi v oboru zdravotnictví v součastné době intenzivně pracujeme společně s FCPA na přípravě projektu Hiporehabilitace, kterou bychom Vám společně rádi zprostředkovali.
Více...

 

AGROTURISTIKA - DOLNÍ DOBROUČ (Czech Republic)

Venkovský statek ve stylové dobové venkovské architektuře nabízí všem možnost utéct před ruchem velkoměst a zrelaxovat v malebném kraji Orlických hor na turistických vyjížďkách jak pro začátečníky tak i pro pokročilé jezdce. V rámci péče o hospodářství budete mít příležitost se seznámit s životem našich babiček a dědečků. Máte-li zájem poznat venkovský život a být v blízkém kontaktu s domácími zvířaty tak tohle je Vaše příležitost.
Více....

 

 

 

First Czech Polo - náš tým

Tým FCPA tvoří lidé, kteří jsou Vám k dispozici a podílejí se na aktivním životě asociace, klubů a stájí

Více zde

First Czech Polo - koně

Všechna ušlechtilost pochází z koně a krásně to vystihuje jedno arabské přísloví
"Na koňském hřbetě je ráj srdce"

Více zde

Dokumenty ke stažení

Veškeré dokumenty, darovací smlouva, formuláře přihlášek do kurzů, zásady bezpečnosti a výroční zprávy najdete

Více zde