Události


 Jihomoravský kraj, Česká Republika - prosinec 2014

Jihomoravský kraj, ČR - 5.- 7.12.2014 jsme se nedaleko moravské metropole zúčastnili třídenního pólo soustředění určeného především začínajícím hráčům koňského póla, které probíhalo pod vedením UK coache. V rámci tohoto setkání jsme se měli možnost seznámit s anglickým a argentinským pólo světem a stát se součástí pólo turnajů v závěru celého soustředění. Neopakovatelná atmosféra, kterou jsme mohli zde nasát plnými doušky, se stála velkou inspiraci a zkušenosti i pro nás.

 

Sotogrande, Španělsko - srpen 2014

La 43ª edición del Torneo Internacional Land Rover de Polo, Sotogrande, España (43. ročník mezinárodního turnaje Land Rover Polo, Sotogrande, Španělsko) - v závěru srpna se odehrála ve Španělsku významná pólo událost. Ve španělském Sotogrande. Nedaleko Gibraltaru byl zahájen velkolepý 43. ročník mezinárodního turnaje Land Rover Polo Sotogrande pořádaného clubem Santa María Polo Club Sotogrande. Tohoto grandiózního turnaje se zúčastnilo prvních pět hráčů na světě. Díky událoste jako je tato je Sotogrande považováno za hlavní město póla na světě, společně s dalšími městy v Británii, USA a Argentině.

 

  Windsor, UK - srpen 2014

                               

The Polo Festival - Apres Polo Party 2014, Windsorf, Anglie - 9.srpna se pořádala sportovní podívaná pólo klubem Royal County of Berkshire Polo Club. Návštěvníky přivítala skvělá atmosféra, bohatý program, dobré jídlo a pití a jedinečná příležitosti strávit pěkné odpoledne a to včetně rodin s dětmi, pro které zde organizátoři nachystali skvělé atrakce.

 

 

 

Salla, Rakousko - únor 2014

Salla, Rakousko - PIPA PROAM EUROPEAN SNOW POLO CHAMPIONSHIP AUSTRIA

Hlavní zimní sportovní události tohoto regionu byl Snow Polo Championship, jenž na chvíli upoutal veškeré zraky fanoušků tohoto sportu i laiků k tomuto místu. Cílem všech bylo užít si skvělé nezapomenutelné atmosféry.

http://www.snowpolo.at/

 

 

Polo-cup – Chlumec nad Cidlinou, Česká republika - 28. května 2011

Chlumec nad Cidlinou, ČR - Poslední květnovou sobotou se v Chlumci nad Cidlinou - Ostrově uskutečnilo historicky první mezistátní utkání v koňském pólu mezi kluby z České a Slovenské republiky. V utkání, které se odehrálo na čtyři sedmiminutové chukky, porazil český tým slovenský 7:3. Slavnostního předání medaili vítěznému českému týmu pólistů se ujala samotná pořadatelka utkání Michelle Kinská dal Borgo.

zdroj: Blesk.cz

First Czech Polo - náš tým

Tým FCPA tvoří lidé, kteří jsou Vám k dispozici a podílejí se na aktivním životě asociace, klubů a stájí

Více zde

First Czech Polo - koně

Všechna ušlechtilost pochází z koně a krásně to vystihuje jedno arabské přísloví
"Na koňském hřbetě je ráj srdce"

Více zde

Dokumenty ke stažení

Veškeré dokumenty, darovací smlouva, formuláře přihlášek do kurzů, zásady bezpečnosti a výroční zprávy najdete

Více zde